Gry samochodowe

Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży

Off-Road Drive:Rajdy Bezdroży to gratka dla miłośników sportów motorowych odbywających się w terenie. Do dyspozycji będziemy mieć trasy rozmieszczone na całym świecie, a także duże imprezy offroadowe, jak The Russian Trophy, Off-Road Trial, Thai Trophy oraz wiele innych. W tym czasie gracze będą pokonywać kilometry bezdroży w zróżnicowanych warunkach pogodowych, a także terenowych, np. bagna, śnieg, skały, piasek.

W grze będzie można skorzystać z dużej ilości pojazdów, przystosowanych specjalnie do jazdy w trudnym terenie. Należą do nich samochody terenowe, stuningowane SUV-y, ciężarówki, buggy i wiele innych, zbudowanych na potrzeby offroadowe. Rajdy Bezdroży z założenia ma być symulatorem jazdy terenowej, więc zadbano o odwzorowanie sporej liczby elementów występujących w rzeczywistym świecie. Dzięki temu pojazdy zostaną wyposażone w specjalny sprzęt, występujący w prawdziwych samochodach, m.in. wyciągarki, GPS, sand tracki, a także blokady dyferencjału, wysokościomierze, chyłomierze, reduktory itd.
Realistyki dodać ma również zachowanie się pojazdu w czasie jazdy, tak więc inaczej będzie jechał po piasku, inaczej po błocie czy śniegu. Co więcej, pozostawiane będą ślady i koleiny, utrudniające jazdę innym autom, które dodatkowo mogą zostać zabrudzone przez nas błotem, lub uszkodzone wyskakującymi spod opon kamieniami.

Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży pojawi się w sprzedaży we wrześniu 2010 roku.

Galeria Off Road Drive